MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 5911772
nr 591 1772
Stolar
3 st, 1800-tal
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 juli 2009
kl 19:02:22
150 kr
250 kr